KONST / Litografier / Färglitografi 13372235
nr 1337 2235
Gary Kuehn
(f. 1939), USA
Färglitografi, Signerad, numrerad 9/36. Oramat lösa blad. Bladets mått: ca 49x66 cm
Gary Kuehn, amerikansk bildkonstnär född 1939, Plainfield, New Jersey.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:58:07
30/6 16:21:50
Gary Kuehn
Läs mer om Gary Kuehn